פסטיבלים

פסטיבלים - חגיגה של שמחה וצבע

קבוצת חוגגים הפקות מתמחה בהפקת אירועים מכל סוג, גודל וסגנון - כולל הפקת פסטיבלים מכל הסוגים. מחפשים צוות הפקות מקצועי של תותחי אירועים? רוצים לדעת שהאירוע שאתם מתכננים מתקתק כמו שעון ומתנהל בדיוק כמו שאתם מצפים? 

צוות חוגגים הפקות חי ונושם אירועים, פסטיבלים וכל מה שבאמצע - מזמין אתכם ליצור קשר ולהתחיל לתכנן את האירוע הבא שלכם!

להפקת האירוע הבא שלכם עם הצוות המוביל להפקת אירועים בארץ - דברו איתנו!

פסטיבלים- חוגגים הפקות

סוגי פסטיבלים שכדאי להכיר

קבוצת חוגגים הפקות מתמחה בהפקת אירועי ענק מורכבים כמו פסטיבלים מסוגים שונים. המאפיינים המיוחדים של הפקת פסטיבלים מחייבים היערכות מיוחדת ורמה גבוהה במיוחד של מקצועיות. אז אילו סוגי פסטיבלים אנחנו יכולים להפיק בשבילכם?

פסטיבל מוזיקה

פסטיבל אמנות

פסטיבל שירי ילדים

פסטיבל אוכל

פסטיבל מחול

פסטיבל תיאטרון ועוד.

מה מיוחד בהפקה של פסטיבלים?

פסטיבל הוא אירוע גדול, חגיגי וצבעוני, שעשוי להימשך על פני מספר ימים, מארח מספרים גדולים מאוד של מבקרים וכולל בתוכו מספר גדול של אלמנטים.

לדוגמה, פסטיבל אוכל. הוא יכול להימשך על פני מספר ימים ולכלול עשרות עד מאות של דוכני אוכל שונים ברמות שונות, אלפי מבקרים ועוד.

הפקה מסוג זה מצריכה היערכות של תשתיות חשמל, גז ומים, בתי שימוש ושירותי ניקיון בהתאמה, לצד אבטחה, הסדרי תנועה וחניה, כמו גם מערכת הגברה ותאורה, מערך רכישת כרטיסים, אמצעים לתקשורת סדירה בין עובדי הפסטיבל, הסדרי בטיחות ועוד.

כל זה לצד תיאום מדויק ויעיל בין כל הגורמים השונים הפועלים בתוך הפסטיבל וגם קבלת אישורים מהרשויות הרלוונטיות כמו משטרה, כיבוי אש והרשתות המקומית, כדי להפוך אותו לאירוע מוצלח, בטיחותי ורווחי.

מאחר שכל האלמנטים הללו צריכים לפעול בצורה מושלמת בהרמוניה ותיאום לאורך מספר ימים, מפיק פסטיבלים צריך להיות בשטח כמה שיותר לאורך כל ימי הפסטיבל, כדי לספק ניהול שוטף, מענה ופתרון לאתגרים שונים בזמן אמת וכן הלאה.

פסטיבלים- חוגגים הפקות
פסטיבלים- חוגגים הפקות

פסטיבלים בישראל

תושבי ישראל אוהבים לחגוג ולכן יש לא מעט פסטיבלים בישראל, אשר מאורגנים על ידי גופים שונים - החל ברשויות מקומיות, ארגונים וחברות, או גופים גדולים אחרים ועד אנשים פרטיים, שיש להם יוזמה ייחודית ורוצים להפוך אותה לפסטיבל.

צוות חוגגים הפקות הוא בעל ניסיון עשיר ומגוון בכל הנוגע להפקת פסטיבלים ואירועי ענק מסוגים שונים ולכן אנחנו ערוכים ומוכנים לתת מענה אופטימלי לכל סוג של הפקת פסטיבלים בחורף, בקיץ ובכל עונה אחרת לאורך השנה.

הפסטיבל שלכם - ההפקה שלנו!

אם הפקת פסטיבל נראית לכם מורכבת, אתם כנראה צודקים. 

אבל עם הצוות המיומן שלנו, עם שנים של ניסיון ועם כל הציוד והאלמנטים שצריך - אנחנו ערוכים ומוכנים לכל סוג של פסטיבל שתרצו להפיק. 

אם גם אתם רוצים לקבל הפקה מקצועית, ממי שהפיקו את פסטיבל עיר עולם ברמלה בסוכות, עולמו של יובל המבולבל בעזריאלי (בקרוב עולמו של יובל המבולבל 2!!!) ועוד רבים אחרים - צרו קשר עם מומחי האירועים שלנו למידע נוסף!

מחפשים לתכנן / להפיק אירוע?

השאירו לנו פרטים, מבטיחים לחזור בהקדם 🙂