הפקת כנסים

הפקת כנסים - קידום יצירתי עם סגנון

חוגגים הפקות מתמחים בהפקת אירועים מדויקים ואיכותיים, עם הקפדה על כל פרט קטן, כולל הפקת כנסים ואירועי קד"ם לעסקים וארגונים שמבינים את הכוח של כנס מאורגן היטב.

מעוניינים לארגן כנס? חשוב לכם שהכל יהיה מתוקתק עד לרמת הפרטים הכי קטנים? רוצים ליווי של צוות תותחים עם חברת הפקות כנסים מנוסה? אתם במקום הנכון!

הפקת כנסים- חוגגים הפקות
הפקת כנסים- חוגגים הפקות

למה צריך הפקת כנסים?

כנסים יכולים לתפקד על תקן אירועי קד"ם מתוחכמים, או לשמש פלטפורמה לשיתוף ידע מקצועי והעשרה בתחומים שונים. 

הם יכולים להיות פלטפורמה ליצירת שיתופי פעולה מפרים וקשרים עסקיים או פשוט כדי לקבל חשיפה חיובית ואיכותית.

כנס יכול לשמש גם לצורך חשיפת מוצרים חדשים, לחזק נאמנות למותג ואת הקשר עם הלקוחות.

הפקת כנס יכולה למצב את הארגון בתור מומחה, או מוביל בתחומו ועוד.

אבל כדי שהכנס שאתם מארגנים יניב את התוצאות הרצויות - הוא חייב להיות מאורגן היטב.

מה זה הפקת כנסים ומה זה כולל?

כדי לארגן ולהפיק כנס איכותי ומושקע, שמחזיר את ההשקעה שלכם בו, אנחנו עובדים בשלבים:

  • אפיון של הכנס - למה אתם רוצים להפיק כנס? מה התוצאה שאתם מחפשים? כמה משתתפים אתם רוצים להזמין? האם יגיעו לקוחות שלכם? ספקים? שותפים? משקיעים פוטנציאליים? מה הערך המוסף לאורחי הכנס? כמה זמן הוא צפוי להימשך ועוד.

  • מה בא קודם - התקציב או התכנון? שאלה טובה. אם יש לכם תקציב מוגדר מראש, אז אפשר לנסות להכניס לתוכו את כל התכנים, הרעיונות, האטרקציות והכיבוד שאתם רוצים בכנס. לעומת זאת, אתם יכולים לבקש הצעת מחיר, בהתאם לכל האלמנטים שאתם רוצים לשלב בכנס.

  • תכנון הכנס - אחרי שעניתם על כל השאלות החשובות, אפשר להתחיל להחליט איפה יתקיים הכנס, אילו אלמנטים צריכים להתקיים בו, עם או בלי כיבוד, מרצים, הופעות, אטרקציות, מכירת מוצרים במתח הכנס ועוד.

  • מיתוג - כמעט כל כנס הוא אירוע ממותג, כדי למקסם את הפוטנציאל שלו לטובת הלקוח. לכן בשלב הזה בוחרים את אופי המיתוג, את האלמנטים הממותגים ועוד.

  • לוחות זמנים - איך נפתח הכנס? באילו שעות הוא מתקיים ומה קורה עם האורחים בכל רגע נתון? האם מתקיימים מספר אירועים בו זמנית (כמו הרצאות מקבילות) או שכל אורחי הכנס עוברים מתחנה לתחנה במסגרת זמן קצובה מראש וכן הלאה.

  • תיאום בין ספקים - ספקים של תאורה, כיבוד, מוזיקה או מרצים ואמנים אורחים - חשוב שכל אחד ידע בדיוק מתי מצפים ממנו להגיע, מה תפקידו ומה הרמה הדרושה.
הפקת כנסים- חוגגים הפקות

אז איך מתקדמים מכאן?

האמת היא שעוד הרבה אלמנטים נכנסים למשוואה של הפקת כנסים ברמה גבוהה, אבל בדיוק בשביל זה אנחנו כאן - כדי  לספק לכם את השירות הכי מקצועי, מסור ואיכותי על ידי נבחרת החלומות של מפיקי כנסים ואירועים עם המון ניסיון.

מוכנים להתחיל לארגן את הכנס הבא שלכם? דברו איתנו!

מחפשים לתכנן / להפיק אירוע?

השאירו לנו פרטים, מבטיחים לחזור בהקדם 🙂