אירועי גיבוש

אירועי גיבוש - לשפר את איכות החיים בארגון

קבוצת חוגגים הפקות מתמחה בהפקת אירועי גיבוש, אירועים עסקים ואירועי חברה מכל הסוגים עבור ארגונים מכל ענפי המשק ובכל סדר גודל: 

החל מאירועי ענק ועד אירועים מקומיים, צוות תותחי האירועים שלנו עומדים לרשותכם, כדי להפיק אירוע מוקפד, מתוקתק ואיכותי - שכולם יזכרו לעוד הרבה מאוד זמן.

מחפשים תכנון מושלם של אירוע גיבוש לצוות? דברו איתנו ונשמח לעמוד לרשותכם!

אירועי גיבוש- חוגגים הפקות

למה צריך אירוע גיבוש?

אירוע גיבוש הוא הזדמנות עבור העובדים והנהלת הארגון לעצור את השגרה הקבועה של מקום העבודה, להחליף ליום אחד את הקצב הרגיל של הדברים ואפילו לצאת לזמן קצר מהתפקידים הקבועים של כל עובד בתוך המערכת.

כך אתם מקבלים אפשרות לעשות ריסט לתהליכי עבודה, לעזור לעובדים ליצור קשרים יותר טובים ולשפר את שיתופי הפעולה. 

אירוע גיבוש יכול להיות הדרך שלכם להגיד לעובדים תודה על העבודה הקשה, או פשוט להכיר טוב יותר את הנפשות הפועלות, לשבור את הקרח, לפרוק קצת את המתח ולגלות את האנשים האמיתיים שנמצאים מאחורי התפקידים המוכרים במסגרת הארגון.

סוגים של אירועי גיבוש

קיים מגוון רחב מאוד של אירועי גיבוש, ימי גיבוש ופעילויות גיבוש שיכולות להתאים לסוגים שונים של ארגונים וצוותים. 

לכן, לפני שמתחילים לתכנן את האירוע, חשוב לקבוע מראש איזה סוג של אירוע גיבוש מתאים לארגון שלכם במיוחד:

מסיבת עובדים, או טיול לאתרים מרתקים, יציאה לשטח לפעילויות ODT או הפלגה ביאכטה, רפטינג או סנפלינג, בילוי בפארק אטרקציות לכל עובדי החברה ואולי בכלל יציאה ליום התנדבות לטובת אוכלוסיות בסיכון ועוד.

אירועי גיבוש- חוגגים הפקות
אירועי גיבוש- חוגגים הפקות

איך לבחור חברה להפקת אירועי גיבוש?

מאחר שמדובר על מגוון רחב ביותר של אפשרויות, הפקת אירועי גיבוש צריכה להיעשות על ידי חברה שיש לה כמה שיותר גמישות ואפשרויות בחירה להפקת אירוע מגוון ויצירתי, שיענה על כל הציפיות והצרכים שלכם.

קבוצת חוגגים הפקות היא בעלת ניסיון של שנים בהפקת אירועים מכל הסוגים. בין היתר יש לנו צוות יועצי אירועים מנוסה באפיון והתאמה מדויקת של האירוע לצרכים שלכם.

עם מחסני ציוד מושקעים, חדשניים ועשירים באטרקציות, הצללות וסוגי קירוי, ציוד לאירועים, דוכני מזון, מפעילים ועוד - אנחנו מפיקים אירועי גיבוש שיש בהם כל מה שאתם רוצים וחולמים.

בשורה התחתונה

חוגגים הפקות היא קבוצה שחיה ונושמת את עולם האירועים ויודעת להפיק עבור לקוחותיה אירועים מכל סוג ובכל סדר גודל.

מוכנים להתחיל לתכנן את אירוע הגיבוש הבא שלכם? דברו איתנו!

אירועי גיבוש- חוגגים הפקות

מחפשים לתכנן / להפיק אירוע?

השאירו לנו פרטים, מבטיחים לחזור בהקדם 🙂